Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Apartmány

Od 11.7.2011 sme pre Vás pripravili vyšší štandard ubytovania. Apartmány v ktorých sa budete cítiť lepšie ako doma. Apartmán je u nás definíciou pre komplexné zabezpečenie služieb a spokojnosť i úsmev na Vašej tvary.

V ponuke apartmánov:

2 x apartmán pre 1 – 4 osôb

2x apartmán pre 1-2 osoby

Apartmány sú po rekonštrukcií. Takže Vás čaká hygienicky čisté ubytovanie.

 

Veľké apartmány: 

Nájdete tu dve lôžka z úložným priestorom čo naozaj oceníte pri dlhšom pobyte. Príjemne Vás poteší ,že ide o novozriadené apartmány a tak Vás v úložnom priestore nečaká žiadne nemilé prekvapenie, ale vôňa nových materiálov a čistoty.

V apartmáne sa tiež nachádza rozkladacia sedacia súprava a jej rozložením získate ďalšie dve lôžka. Apartmány spĺňajú predpísaný štandard a tak k dispozícií máte aj kuchynskú linku z vybavením a chladničku.

Plávajúce podlahy príjemne dokresľujú dizajn izby. Odtieň bol starostlivo vyberaný z dôrazom na Vaše pohodlie a príjemný pocit.

 

Ďalšie vybavenie apartmánu:

• skrine

• poličky.

• sociálne zariadenie z vaňou.

Pre chvíle voľna je k dispozícii televízia a internet.

 

Malé apartmány:

Malý apartmán má dve lôžka. Obe majú úložný priestor. Sú ergonomicky tvarované a veľmi pohodlné. Výborne poslúžia po náročnom dni a aj pre chvíle oddychu. Očarí Vás aj nová kuchynská linka s vybavením a chladnička.

 

Ďalšie vybavenie apartmánu:

• skrine

• poličky

• sociálne zariadenie so sprchou.

Plávajúce podlahy a estetika izby je zariadená tak aby sa Vás organizmus čo najviac uvoľnil a aby ste si maximálne oddýchli a načerpali mnoho pozitívnej energie do ďalšieho dňa. Celý pobyt Vám spríjemní televízia a internet.


Apartmány sú pravidelne upratované , čistené a dezinfikované. Staráme sa nie len o Vaše pohodlie aj ale aj o Vaše zdravie. Pri zariaďovaní interiérov apartmánov bolo dôležité estetické hľadisko z dôrazom na praktické a pohodlné riešenia.

Záleží nám na tom ako sa u nás budete cítiť.